Fii TOMISTEHNIST Colegiul Tehnic TOMIS

Invatamant liceal tehnic de calitate pentru tinerii cu abilitati deosebite in domeniul mecanic, constructii, instalatii si electric

OVERVIEW

This web page colegiul-tehnic-tomis.ro currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have scanned twenty pages inside the domain colegiul-tehnic-tomis.ro and found one website associating themselves with colegiul-tehnic-tomis.ro. There is two public networking sites possessed by this website.

COLEGIUL-TEHNIC-TOMIS.RO RANKINGS

This web page colegiul-tehnic-tomis.ro has seen variant amounts of traffic through the year.
Traffic for colegiul-tehnic-tomis.ro

Traffic ranking (by month) for colegiul-tehnic-tomis.ro

Traffic ranking by day of the week for colegiul-tehnic-tomis.ro

WHAT DOES COLEGIUL-TEHNIC-TOMIS.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of colegiul-tehnic-tomis.ro Mobile Screenshot of colegiul-tehnic-tomis.ro Tablet Screenshot of colegiul-tehnic-tomis.ro

COLEGIUL-TEHNIC-TOMIS.RO HOST

I observed that a single root page on colegiul-tehnic-tomis.ro took four thousand two hundred and thirty-eight milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
128.140.230.207

SERVER OS AND ENCODING

I caught that this website is utilizing the Apache/2.4.29 (cPanel) OpenSSL/1.0.2n mod_bwlimited/1.4 operating system.

Fii TOMISTEHNIST Colegiul Tehnic TOMIS

DESCRIPTION

CONTENT

This web page colegiul-tehnic-tomis.ro has the following in the site, "Profesori care au marcat istoria școlii 1930 - 2016." We viewed that the webpage also stated " Elevi care au marcat istoria școlii." It also said " Principiile și Normele de Conduită. Grafic de desfăşurare a examenelor de certificare a calificării profesionale a absolventilor din învătământul profesional şi tehnic preuniversitar. PLANUL DE ACTIUNE AL ŞCOLII - PAS. Programul Să ştii mai multe, să fii mai bun!." The header had liceu as the highest ranking search term. It is followed by colegiu, invatamant, and invatamant liceal which isn't as ranked as highly as liceu. The next words they used was educatie. liceu tehnic was included but might not be seen by web engines.

SEEK SUBSEQUENT DOMAINS

Colegiul Tehnic Gh. Asachi Iasi

CENTRU DE EVALUARE SI CERTIFICARE A. COMPETENTELOR PROFESIONALE - informatii pe site. Lista posturilor didactice 2018 - 2019. PROBA C - de evaluare a competentelor lingvistice.

2008 - 2009 Realizare plan LICEU şi SAM.

Home - Colegiul National Aurel Vlaicu Orăștie

Prin excelenţă împlinim visul lui Vlaicu de zbor spre înălţimi. Personal didactic auxiliar si nedidactic. Bine aţi venit la Colegiul Naţional Aurel Vlaicu Orăştie! Fericită e şcoala care îl are, ca patron, pe Aurel Vlaicu! Idealul va fi aici întărit, cultivat şi învrednicit cu înzecite puteri, însufleţind pe elevi şi profesori.

colegiulbanatean colegiulbanatean

Deschiderea festiva a noului an scolar 2017-2018. Efective Elevi An Școlar 2017-2018. Ziua Portilor Deschise Gradinite si Prescolari. Peste 240 de ani de tradiție școlară;. Un loc de frunte între școlile din județ;. Peste 2000 de elevi îndrumați cu profesionalism și dăruire de către 144 de cadre didactice.

Business Homepage

Organizare invatamant de 3 ani. Organizare invatamant de 3 ani.